Bashkëshortja e futbollistit Milot Rashica, Belkiz Kera, me këtë date feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes, Belkiz pranoi dhurata e urime të shumta nga familjarë e miq të saj.

Një befasi të veçantë, ajo e mori nga Miloti, i cili e befasoi atë me një buqetë me trëndafila me shumë ngjrya, tortë dhe dhuratë luksoze nga “Louis Vuitton”.

Ajo i publikoi dhuratat në rrjete sociale, duke u ndjerë e lumtur për befasinë e bashkëshortit.

“Urime ditëlindjen dashuria ime @belkiz_kera ❤ unë dhe Tiani jemi me fat që të kemi në jetën tonë“. /Lajmi.net/