Nj deklarat e Krist Aliajt pr Kiara Titon, po bn jo pak buj n rrjet. N nj diskutim me Kiarn dhe Luizin, Kristi u shpreh se nse do t donte do ta kishte br Kiarn pr vete.

Kristi: Po ta doja Kiarn e kisha kap me koh.

Kiara: Kujdes me kto deklarata, sa i sigurt je?

Kristi: 100% i sigurt. Kapur n sensin q po t kisha interes do t isha me ty.

Prej dy javsh tashm dyshja Kiara Tito dhe Luiz Ejlli jan afruar shum me njri-tjetrin, me Luizin i cili nuk l moment dhe hapsir pa i shkuar nga pas Kiars dhe me kt t fundit e cila duket se pak nga pak po shkrin.

Gjat ktyre ditve sidomos prpos ndonj prplasjeje, kemi par edhe shum prqafime dhe puthje nga ata, por ende nj konfirmim t nj romance mes tyre. M hert Luizi i ka br nj krkes t veant moderatores duke i krkuar t largohet nga debatet me banort e tjer, t cilt po eprdorin sipas tij pr t sulmuar at.

Ndr t tjera ai i ka thn se e vetmja gj q mund ta nxirrte nga vetja n at reality-show do t ishte nse Kiara do t cnohej.