9 Tetor 2021
20:24

Denis Hakanaj

http://telesport.al/ http://telesport.al/ http://telesport.al/ http://telesport.al/

Manchester United nuk heq dorë nga Raphina.

Sulmuesi i krahut i Leeds pëlqehet shumë nga Ole Gunnar Solskjaer dhe nuk përjashtohet një lëvizje e Djajve të Kuq në sezonin e ardhshëm.

Sipas Mirror, arma sekrete e United duket se është Bruno Fernandes.

Portugezi, në fakt, duket se ka kontaktuar lojtarin e Leeds.