Bashkëshorti i saj i feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Dhe, natyrisht se ajo e ka uruar përmes rrjeteve sociale ditëlindjen e partnerit.

Duke postuar një fotografi nga shtëpia e tyre luksoze ku edhe shihet pak një ambient festiv kryesisht balonat e fryrë ku shkruan urime ditëlindja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

“Urime ditëlindja, dashuria ime”, ka shkruar Emina Cunmulaj në përshkrimin e fotografisë.

Ndërkohë, kujtojmë se çifti së shpejti do bëhen sërish prindër./Lajmi.net/