Ermal Mamaqi ka qen i ftuar n Zemr Luana, ku ka folur pr librin e tij Gar me veten, libr i cili ngjalli polemika n rrjet, madje pati edhe nj konflikt me Iva Tion. N Zemr Luana, ai u vendos dhe prball pyetjeve rreth sherrit online s fundmi me gazetaren Iva Tico.

Pyetja ka qen pr konfliktin e tij t fundit me gazetaren Iva Tico e cila mesa duket nuk e ka pritur dhe aq mire publikimin e librit t Ermalit dhe ky i fundit u pyet nse a ka mundur t flasin bashk apo t sqarohen me njri tjetrin.

Ai u prgjigj menjher duke thn: Nuk I jap vler gjrave t pavler.