Në fsahtin Siqevë të Prishtinës ka ndodhur një vetkasident.

Një veturë ka dalur nga rruga kryesore dhe është vetaksidentuar.

Burime të Indeksonline bëjën me dije se të dyshuarit kanë ikur nga vendi i ngjarjes.

Ndërkaq, vetura e aksidentuar dyshohet të ketë qenë e marrë me qera nga një “Rent a car”.

Indeksonline ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes.