Andi Artani nuk doli duar bosh nga Big Brother Vip Kosova, pasi aty njohu t dashurn e tij aktuale, Gresa Hotin.

Tanim t dy jasht shtpis, dyshja po vazhdojn romancn e tyre dhe duken mjaft t lumtur me njr-tjetrin.

Nga ana tjetr n memorien e ndjeksve ka mbetur akoma lidhja e tij me Jasmin Kadriun n Prputhen.

Ndonse njohja e tyre nuk u zhvillua q pas daljes s tyre nga programi i dashuris asokohe, prdoruesit e rrjeteve sociale mendojn se Jasmina akoma vuan pr Andin.

Kto komente ndjeksit i kan ln n videot e fundit t ish-konkurrentes s Prputhen n Tiktok, ku kjo e fundit nuk ka hezituar tu kthej prgjigje nj m nj.

Ndr t tjera Jasmina ka pranuar se ajo po bn dy vite e lidhur dhe fansat akoma thon Andi.

Kujtojm se Andi dhe Jasmina kan qen ndr iftet m t komentuara t Prputhen 2 t cilt u deklaruan duke dal s bashku nga programi.

Pas prfundimit t ktij formati, ish-konkurrenti ka qen i ftuar n emision disa koh m par ku dhe ka br nj deklarat bomb pr Jasminn.