Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, dhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku po shijojnë disa ditë pushimi në Londër.

Teksa kanë shijuar bukuritë e kryeqytetit britanik, në një moment, çifti kanë hasur një prej këngëtarëve më të famshëm në botë.


Ata kanë takuar Sam Smith në një pistë patinazhi.

Këngëtarja dhe aktori nuk kanë nguruar të publikojnë selfie bashkë me Smith.

“Sa u merzit Ajka qe po dilnim foto me nje te panjohur! @xhensilamyrtezaj Un po boj timen, po i boj tagg @samsmith“, ka shkruar Bes Kallaku.

View this post on Instagram

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)