Kënga e njohur “You” nga Dj i njohur shqiptar Regard, Troye Sivan dhe Tate McRae tash e disa javë është kënga më e dëgjuar në “Radio Dance”, shkruan lajmi.net.

Dëgjuar 432 herë gjatë periudhës së ndjekjes nga 30 maj – 5 qershor, “You” feston një javë të tretë në vendin e parë në Listën e Radios së Vallëzimit Mediabase SH.B.A.

Ndërsa sot ata publikuan versionin akustik të këngës, e cila u prit mjaft mirë minuta pas publikimit./Lajmi.net/