Dhe, Zaimina Vasjari edhe pse është larguar nga muzika ajo po qëndron aktive me postime në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Sapo ka ndarë fotografi të reja e veshur me bikini me ngjyrë të verdhë e cila siç duket tregoi se ka nisur pushimet.

Zaimina, i ndau dy foto në profilin e saj zyrtar në Instagram e cila kishte pozuar pranë një muri duke i venë në pah linjat e bukura trupore derisa dukjes i kishte shtuar edhe një palë syze.

“Një e diele normale”, shtoi si përshkrim në fotografi.

Ndryshe, Zaimina Vasjari ka kohë që ka pauzuar nga muzika duke iu përkushtuar më shumë familjes./Lajmi.net/