Nj zarf i zi ka trazuar srish ujrat n shtpin m t famshme n Shqipri, Big Brother Vip Albania.

Zarfi i zi ka mbrritur n ort e pasdites pak or para spektaklit t mbrmjes s sotme. Banort kan nisur t aludojn pr konkurrentt q kan shkelur rregullat dhe dnimin q prmban zarfi.

Q pas leximit t tij, Olta u shpreh se dnimi mund t jet pr t dhe Qetsorin pasi jan kapur duke folur pr nominimet por edhe me kode gjat gjith javs.

Kristi ka qen ai q ka deklaruar se nse dnimi pr nominimet do t vij n grup ai nuk do t pranoj asgj pr sa koh nuk i ka thyer rregullat.

Ndrkoh Olta sht zotuar se n rast se Qetsori do t penalizohet nga loja, edhe ajo do t bj valixhet pas tij pr t ln shtpin.

Nse larg qoft ti del dhe un ndihem aq shum n faj, un sot bj valixhet dhe dal. T dal ky pr fajin tim, un dal jasht, tha Olta.

Ndrkoh Maestro iu drejtua se faji nuk sht vetm i nj personi, por i t gjith banorve. Faji nuk sht as i yti, as i imi, por i t gjithve ne. Dhe t gjith ne mbajm prgjegjsi, deklaroi ai.