Ish-banorja e Big Brother Vip, Efi Dhedhes, padyshim sht nj nga emrat m t lakuar s fundmi n mediat roz. Ndonse ishte edhe pjes e Prputhen, por ajo arriti t fitoj zemrat e publikut pas pjesmarrjes n BBVA.

S fundmi, Efi festoi ditlindjen n nj fest t madhe me personazhe t njohur, ku nuk mungoi interesi pr t zbuluar partnerin e saj, t cilin ka zgjedhur ta mbaj larg syrit mediatik.

Mirpo, n kt fest ai nuk kishte si t mungonte dhe nga videot e shumta t shprndara n rrjetet sociale, nga ditlindja e Efit personi q do t shihni n foton e mposhtme, po aludohet si i dashuri i saj

Ndonse kt nuk mund ta themi me bindje t plot, teksa mungon ndonj reagim edhe nga ana e ish-banores s BBV.

Sakaq, pas fests s ditlindjes Efi sht arratisur pr disa dit pushimi n Tajland, ku srish n rrjet po prflitet se shoqrohet nga partneri i saj.

Nga ana tjetr, kujtojm q Efi u eliminua disa jav m par nga Big Brother Vip, pasi Dea e nxorri n nominim s bashku me Kiarn dhe Luizin.